REZİDANSLAR

KLASİK UNSURLARIN MODERN SOFİSTİKE ANLAYIŞLA BİRLEŞİMİ

Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren, olağanüstü tasarımın zevkini hissedersiniz. Farklı yüzeylerden ustaca ayrıntılara, işlevsel giriş nişlerinden özel akçaağaç dolap sistemlerine, burada her bir unsur güzelliğinin yanı sıra konforlu bir ev yaratmak üzere düşünülmüştür.

Fogarty Finger imzalı iç mekanlar, taze, modern ve davetkar bir his yaratır. 10 Lenox'taki rezidanslar, zikzak tasarımlı beyaz meşe masif yer döşemesi ve kanatlı pencere tasarımları ile sofistike bir his verirler.

EĞLENCE DENEYİMİNİ YAŞAYIN

Üst düzey kaplamalar ve zarif vurgular ile, mutfak hem güzel hem de işlevsel bir evin merkezi haline gelir. Adalar ve tezgah üstleri honlanmış Danby Fantastico mermerinden yapılmış ve görünüm beyaz lake dolaplarla, soğuk gri duvar mozaikleri, sofistike sarkıt aydınlatmalar ve özel yerleştirilmiş Bosch cihazları ile tamamlanmıştır.

 • GRAND PRIMARY BATH

  Zarif ana banyo, Lais Grey mermer mozaik vurgu ile, parlak Bianco Sivec mermeriyle kaplanıp özel bir ceviz görünümü ile sıcaklık katılmış olup yerden ısıtmalı sistem uygulanmıştır.

 • ELEGANT SECONDARY BATH

   

  This elegant bath is outfitted in classic gloss white subway tile which is accompanied by a custom walnut vanity with Caesarstone quartz countertop, Duravit bathtub, and radiant heated floors.

 • POWDER ROOM

  Available in select residences, the powder room is adorned with a stunning wall of silver-brown travertine, together with herringbone-patterned white oak floors.

ALFRESCO HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Mükemmellik hedeflenerek hazırlanmış 10 Lenox'taki çatı katları, 9'-6 ” Tavanlar, tavandan tabana pencereler ve Harlem ile Central Park'ın kesintisiz manzarasına sahip çepeçevre teraslara sahiptir. Her bir çatı katı rezidansında zarif bir ikinci banyo ve tuvalet ile hızlı fırın ve 42 şişelik şarap mahzeni gibi lüks öğelere sahip muhteşem bir mutfak bulunmaktadır.