GELİŞTİRİCİ

Level One Holdings

Level One, yaşam döngüsünün tüm alanlarında kapsamlı deneyime sahip, tamamen entegre, özel bir emlak kuruluşudur. Projelerimiz kaliteli inşaat ve üstün malzemeler sunarken, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlikte lider teknolojileri de kapsar. Her gelişmeyle birlikte, her yerel topluluğun yapısını da güçlendirmeye çalışıyoruz. Sınıfında en iyi yetenekleri kendine çekmek, başarımızın kilit unsurlarından biri olmuştur. Satın alma, tasarım, geliştirme, inşaat, finansal kiralama ve varlık yönetimi konularında çok çeşitli deneyime sahip şirket içi ekibimiz, yer tayininden satış aşamasına kadar proje geliştirme sürecinin her aşamasını titizlikle yönetecek kabiliyete sahiptir.

MİMARİ

Issac | Stern Architects

Ramy Issac 1988 yılında Issac & Stern Architects'i kurmuştur. Issac & Stern, kuruluşundan bu yana, konut tasarımı ve yenileme çalışmalarından ofis binaları, kiliseler, sinagoglar, restoranlar, gece kulüpleri, topluluk merkezleri ve perakende satış tesislerine kadar çeşitli projeleri tasarlamış, yönetmiş ve denetlemiştir. Firmanın NYC imar kodları, teknik anlayış ve hayal gücü konusundaki geniş bilgisi tüm portföyünde görülmektedir ve firma içindeki uzmanlığın kanıtıdır.

İÇ MİMARİ

Fogarty Finger Architecture

Fogarty Finger Architecture’ın yaratıcı ve kabiliyetli ekibi, müşterilerinin beklediği ve takdir ettiği yüksek estetik standartlara uyan, sofistike ve çağdaş tasarımlar sunar. Tasarım sürecinde ekip fikir alışverişinde bulunmak ve müşteri beklentilerinin üstünde, görsel olarak çarpıcı ortamlar yaratmak için müşterilerle birebir çalışır.

MARKA

RODE

RODE lüks konut emlakçılığı, ticari geliştirme ve müşteri hizmetleri için akıllı marka çözümleri yaratmaya odaklanmış ödüllü bir tam hizmet acentesidir. İşbirlikçi bir süreç aracılığıyla, RODE ekibi eyleme ilham veren öyküler oluşturmak için kışkırtıcı, yaratıcı konseptler kullanır.

Sales Team

The Krantz + Krantz Team

Krantz + Krantz is the #1 Residential Team in Upper Manhattan and has been delivering exceptional results across NYC since 2003. The team has carved out a reputation for combining the best of data-based technology along with bottomless creativity and classic values.

Marketing

Compass Development Marketing Group

From project inception to building sellout, Compass Development Marketing Group collaborates with the world’s most forward-thinking developers and innovative architects through the lifespan of a project. Leveraging tenured expertise and the industry’s most powerful technological resources, the team provides strategic advice for record-breaking results, offering a comprehensive range of developer services, including research and analysis, planning and design, marketing, and sales for luxury real estate.