GELİŞTİRİCİ

Level One Holdings

Level One, yaşam döngüsünün tüm alanlarında kapsamlı deneyime sahip, tamamen entegre, özel bir emlak kuruluşudur. Projelerimiz kaliteli inşaat ve üstün malzemeler sunarken, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlikte lider teknolojileri de kapsar. Her gelişmeyle birlikte, her yerel topluluğun yapısını da güçlendirmeye çalışıyoruz. Sınıfında en iyi yetenekleri kendine çekmek, başarımızın kilit unsurlarından biri olmuştur. Satın alma, tasarım, geliştirme, inşaat, finansal kiralama ve varlık yönetimi konularında çok çeşitli deneyime sahip şirket içi ekibimiz, yer tayininden satış aşamasına kadar proje geliştirme sürecinin her aşamasını titizlikle yönetecek kabiliyete sahiptir.

PAZARLAMA & SATIŞ

Brown Harris Stevens Development Marketing

Brown Harris Stevens Development Marketing, yeni geliştirme sektöründe lider bir emlak, satış ve pazarlama şirketidir. Firmanın misyonu, pazara özgü üstün konut geliştirme deneyimleri oluşturmaktır. BHSDM, son on yılda milyarlarca dolar satış gerçekleştirerek, pazardaki en eşsiz tekliflerden bazılarını oluşturmak için ünlü endüstri liderleriyle ortaklık kurmuştur. İşbirliğine dayanan bir temel ile, geliştirme sürecinin her aşamasına yenilikçilik, benzersiz pazar araştırması ve detaylara titizlikle yaklaşılmaktadır. Tüm yapılara BHS global ağının geniş kapsamlı, eşsiz yaklaşımı yansıtılır.

MİMARİ

Issac | Stern Architects

Ramy Issac 1988 yılında Issac & Stern Architects'i kurmuştur. Issac & Stern, kuruluşundan bu yana, konut tasarımı ve yenileme çalışmalarından ofis binaları, kiliseler, sinagoglar, restoranlar, gece kulüpleri, topluluk merkezleri ve perakende satış tesislerine kadar çeşitli projeleri tasarlamış, yönetmiş ve denetlemiştir. Firmanın NYC imar kodları, teknik anlayış ve hayal gücü konusundaki geniş bilgisi tüm portföyünde görülmektedir ve firma içindeki uzmanlığın kanıtıdır.

Aguayo Ekibi

BHSDM'deki Aguayo Ekibi, RealTrends tarafından New York Eyaletindeki ilk beş takımdan biri olarak seçilmiştir. Neredeyse yirmi yıl boyunca ekip New York'ta 350'den fazla geliştirme projesine danışmanlık yapmıştır. SVP ve BHSDM Genel Müdürü Brendan Aguayo'nun liderliğindeki ekip, proje başlangıcından ön geliştirme planlamasına, satış ve pazarlama veya kiralamaya kadar, proje geliştirmenin tüm aşamalarında rehberlik etmektedir. Ekip, her projeye yeni geliştirme pazarlaması konusunda kanıtlanmış bir uzmanlık sunarak hedeflenen iletişimin istenen kitlelere ulaşmasını sağlar. Sürekli değişen pazar ve demografik trendleri yakından takip ederek ekip, müşterilerinin değeri en üst seviyeye çıkarma, pazarda öne çıkma konularındaki beklentilerinde değerli bir kaynak olma konusunda ün kazanmıştır. İşbirliğine dayanan bir temel ile, geliştirme sürecinin her aşamasına yenilikçilik, benzersiz pazar araştırması ve detaylara titizlikle yaklaşılmaktadır. Tüm yapılara Halstead global ağının geniş kapsamlı, eşsiz yaklaşımı yansıtılır.

İÇ MİMARİ

Fogarty Finger Architecture

Fogarty Finger Architecture’ın yaratıcı ve kabiliyetli ekibi, müşterilerinin beklediği ve takdir ettiği yüksek estetik standartlara uyan, sofistike ve çağdaş tasarımlar sunar. Tasarım sürecinde ekip fikir alışverişinde bulunmak ve müşteri beklentilerinin üstünde, görsel olarak çarpıcı ortamlar yaratmak için müşterilerle birebir çalışır.

MARKA

RODE

RODE lüks konut emlakçılığı, ticari geliştirme ve müşteri hizmetleri için akıllı marka çözümleri yaratmaya odaklanmış ödüllü bir tam hizmet acentesidir. İşbirlikçi bir süreç aracılığıyla, RODE ekibi eyleme ilham veren öyküler oluşturmak için kışkırtıcı, yaratıcı konseptler kullanır.